18 stycznia 2023

ZIELKO - ODPLAMIACZ

Mam dla Was dzisiaj recenzję odplamiacza Zielko. Jest naturalny, biodegradowalny. Granat & imbir. Jak się u mnie sprawdził? O tym w dalszej części notki. Zapraszam serdecznie.
ZIELKO - odplamiacz. Naturalny żel do usuwania plam z tkanin naturalnych i syntetycznych. Najskuteczniej działa w przypadku świeżych zabrudzeń. Można go używać bezpośrednio na plamy oraz jako dodatek do proszku lub płynu do prania. Granat & imbir. 98,2% składników pochodzenia naturalnego. Skuteczny, pachnący, naturalny, biodegradowalny. Kwas cytrynowy działa aktywnie.
Odplamiacz ma pojemność 400ml i kosztuje 25 złotych. 
Skład: Aqua, Potassium Oleate, Decyl Glucoside, Tripotassium Citrate, Propan –2–ol, Parfum, Citric Acid, Potassium Sorbate.
Odplamiacz Zielko zamknięty jest w zgrabnej plastikowej buteleczce. Opakowanie ładnie się prezentuje, biel i charakterystyczny napis marki dobrze współgrają. 
Ma płynną konsystencję w kolorze brudnego różu. Jest perłowy. Pachnie naturalnie, jakoś niezbyt specjalnie. Dobrze się go dozuje. 
Byłam ciekawa, czy sprawdzi się  tak doskonale jak płyn do szyb i luster Zielko. Z niego byłam bardzo zadowolona.  
I tak właśnie było. Żadna plama nie zostanie, jest bardzo skuteczny, a jednocześnie chroni tkaniny. Radzi sobie ze słabymi zabrudzeniami, ale także z mocniejszymi. Jest przy tym bardzo wydajny. Jednocześnie jest bardzo bezpieczny dla skóry. Bowiem żadne ubranie po jego użyciu nie wywołało alergii, ani innych niepożądanych efektów na skórze. Siła w naturze! Dziękuję Purebeauty.pl za możliwość wypróbowania. 
Mogę Wam szczerze polecić ten odplamiacz. Może miałyście go już? Czy często sięgacie po takie produkty? Ja zawsze staram się mieć w domu odplamiacz, bo nigdy nic nie wiadomo. Macie tak samo? 

5 komentarzy

 1. This sounds fantastic! What a must have item to have around.
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze mieć taki odplamiacz w domu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Un quitamanchas eficaz y delicado con la ropa viene bien pues hay manchas que con el simple lavado no se van.
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój jeszcze czeka na wypróbowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli jest tak skuteczny, to warto go posiadać 🙂

  OdpowiedzUsuń