21 grudnia 2022

ZIELKO - DO LUSTER I SZYB

Zielko - płyn do szyb i luster o zapachu egzotycznym. W 100% biodegradowalny. Jak się u mnie sprawdził? O tym w dalszej części notki. Serdecznie zapraszam. 


Płyn do szyb i luster Zielko dzisiaj zawitał na moim blogu. Skutecznie, szybko i bez smug usuwa zabrudzenia i osad z dowolnych powierzchni szklanych i luster. Wystarczy rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i przetrzeć czystym ręcznikiem. W 100% biodegradowalny. Ma pojemność 500ml i kosztuje około 17 złotych. 

Zastosowanie: okna, szyby, lustra, powierzchnie i blaty szklane, naczynia ze szkła, witryny w szafkach kuchennych, porcelanowe figurki, gładkie powierzchnie laminowane, kryształy, monitory/ ekrany(należy płyn nanieść na materiał i lekko wilgotnym czyścić powierzchnię).
Skład: mniej niż 5% anionowe związki powierzchniowo czynne, alkohol izopropylowy, kompozycja zapachowa.PH: 3.19. Kwas cytrynowy działa aktywnie. 
Bardzo ładne i poręczne opakowanie. 99,9% składników pochodzenia naturalnego. Płyn jest naturalny, biodegradowalny, skuteczny i pachnący. Taki właśnie jest. Myje świetnie, nie muszę nic poprawiać. 
Szyby i lustra idealnie czyste już po pierwszym umyciu. Nie powstają smugi, ani zacieki, co ułatwia mycie. Jest to proces szybki. Zatem i oszczędność czasu jest zapewniona z tym płynem. 
Uważam, że to bardzo dobry preparat godny polecenia do powierzchni szklanych. Wystarczy troszkę spryskać, przetrzeć ręcznikiem papierowym i gotowe. Jest bardzo wydajny, bo jak wcześniej wspomniałam nie wymaga powtórzenia czynności. Łatwo i naprawdę szybko. 
Opakowanie to plastikowa buteleczka ze spryskiwaczem. Z pewnością wykorzystam ją po użyciu całego płynu Sylveco. Dobrze się ją trzyma, łatwo przechować w szafce, nie zabiera dużo miejsca. Warto ją mieć pod ręką. Zapach lekko egzotyczny, który szybko się ulatnia. Płyn ten skutecznie usuwa zabrudzenia. Schnie dość szybko i pozostawia lśniące i czyste powierzchnie. 
A Wy jakiego płynu do szyb i luster używacie?
Dziękuję Purebeauty.pl za możliwość wypróbowania płynu Sylveco Zielko. 

6 komentarzy

 1. Thanks for your sharing, I'll waiting for your visite my blog...

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam ten produkt i również go polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam go i świetnie się u mnie sprawdza

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam jakiegoś randomowego płynu z Lidla, ale sprawdza się.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie czeka na testy chociaż zazwyczaj kupuje płyn z Lidla 😀

  OdpowiedzUsuń
 6. Buon Natale a te e a tutti coloro che porti nel cuore.

  OdpowiedzUsuń