Parę nowości pokaże Wam tym razem. Bardzo mnie to cieszy, że mogę poznawać nowe kosmetyki i z Wami się tym dzielić. Uwielbiam to robić!!! Zapraszam zatem na dalszą część mojej notki.
KREMEO.PL - krótka prezentacja kosmetyków, które zaczynam testować.
CELL FUSION C - krem nawilżający przeznaczony do pielęgnacji skóry podrażnionej, wrażliwej. Zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i uczucie komfortu. Swoje działanie opiera na ekstrakcie z liści Melissa Officinalis, który wykazuje działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne, łagodzące, kojące oraz przeciwbakteryjne.
Krem przeciwsłoneczny w sztyfcie Stick Sun Screen 100 SPF 50. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV z SPF 50+, pa++++ - odzyskiwanie temperatury z efektem chłodzącym i kojącym oraz utrzymuje nawilżenie skóry. Beta-karoten, który zapobiega rozszerzeniu i matowieniu porów. Bogactwo witaminy C działa antyoksydacyjnie i zapobiega starzeniu się skóry. Nasiona słonecznika i składnik pochodzący z nasion niebieskiego chwastu pomagają szybko ukoić zaczerwienioną skórę wystawioną na działanie promieni UV i ją odbudować. 

Medik8 - łagodna pianka oczyszczająca z chlorofilem koi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia. Odpowiednia dla skóry wrażliwej oraz po zabiegach, wspiera naturalną barierę ochronną. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nie narusza naturalnej równowagi skóry. Poprawia komfort cery, wspiera odbudowę osłabionej bariery ochronnej. Skóra staje się wyciszona, gładsza i bardziej jednolita w kolorycie.
I dodatkowo dostałam próbki. I nawet coś słodkiego.
Bardzo ciekawa, wartościowa przesyłka.
Zatem zaczynam testowanie.
0 komentarzy
Prześlij komentarz