9 lipca 2024

HYDROGEL LIPS MASK

Dzisiaj mam dla Was recenzję hydrożelowej maski na usta. Czy zadziałała nawilżająco, kojąco? O tym w dalszej części mojej notki. Serdecznie zapraszam.

Hydrogel Lip Mask- pielęgnuje, zmiękcza i nawilża - maseczka na usta. No sama bym tego nie kupiła; dostałam :). Maseczka optymalnie nawilża usta, dzięki czemu wyglądają na piękne i zadbane, nawet zimą. Na bazie naturalnej, z witaminą B3. Maska do ust dostępna w Action za około 3 złote. Dostałam ją w prezencie, sama raczej bym nie kupiła. Opakowanie wygląda bardzo ciekawie muszę przyznać. Choć nie jest to produkt, po który bym sięgnęła chętnie to wypróbowałam dzięki temu, że dostałam w prezencie. To trochę dla mnie taki wynalazek kosmetyczny na siłę. Czy potrzebny? Niekoniecznie.  

Maska na usta zapakowana jest solidnie. Hydrożelowa maska jest koloru złotego, mieni się od złotych drobinek. Wygląda to bardzo efektownie. Jest dość spora, fajnie przylega do ust. Nie zsuwa się. Nawet to miłe uczucie. Wyglądałam w tym mega idiotycznie :). Dobrze, że mnie nikt nie widział :) Pachnie jak żeli owocowe, bardzo naturalnie, tak soczyście, ładnie. 

Pozostawia złote drobinki, usta są nawilżone lekko. Delikatnie coś to działa. Jednak chyba wolę pomadkę nawilżającą. Nie jestem za takim wynalazkiem, bajerem kosmetycznym. Nie uczula, nie powoduje alergii. Troszkę regeneruje. Polecam, jeśli ktoś lubi takie ciekawostki w pielęgnacji. 

Lubicie takie maski na usta?  Sięgacie po nie często? 

5 komentarzy

 1. I like to use lip masks, great product

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie sięgam, zwłaszcza z Action ;) To nie moja bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. This sounds like an interesting product to try! Glad you were able to!
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 4. A great article, With lots of information in it, These articles keep users interested in the site and keep sharing more. Thank you very much! If you have more time,
  Kaufen Sie einen registrierten Führerschein
  Buy IELTS & PTE

  OdpowiedzUsuń