11 czerwca 2024

WELLAFLEX -ODKRYJ ŚWIAT STYLIZACJI WŁOSÓW

 

Chciałam Wam pokazać jakie produkty Wellaflex dostałam do testowania. Są to trzy kosmetyki do włosów. Zapraszam serdecznie do dalszej części mojej notki. 

"Odkryj świat stylizacji włosów i przetestuj wyjątkowe produkty." 

WELLAPOLSKA

Wellaflex Fulness Volume Mousse. Zakochaj się w miękkich i pełnych objętości włosach bez lepkich pozostałości dzięki piance Wellaflex Fullness Volume Mousse do włosów cienkich i płaskich. Ta delikatna dla skóry głowy, przetestowana dermatologicznie pianka do stylizacji zapewnia wyjątkowo mocne utrwalenie, które utrzymuje się do 24 godzin i pomaga uzyskać pełniejsze i grubsze włosy. Pianka nie zawiera silikonów, zapewnia ochronę przed promieniami UV i jest pakowana w 45% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Wellaflex Fulness Volume Hairspray. Nadaj swoim płaskim włosom większą objętość i niezwykle mocne utrwalenie, które utrzymuje się do 48 godzin, jednocześnie ciesząc się naturalnymi w dotyku włosami dzięki lakierowi do włosów Wellaflex Fullness Volume. Wystarczy kilka psiknięć tego delikatnego dla skóry głowy i przetestowanego dermatologicznie sprayu, aby uzyskać pełniejsze i grubsze włosy. Wegańska formuła nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego z ochroną UV przed działaniem promieni słonecznych, a opakowanie zawiera plastikową nasadkę pochodzącą w 75% z recyklingu. Aby uzyskać więcej możliwości stylizacji włosów i uzyskać bardziej obszerny wygląd, wypróbuj pełną gamę produktów Wellaflex Fullness Volume.

 

Wellaflex Tonic Volume. Grubsze, pełne objętości włosy bez lepkich pozostałości? To musi być Wellaflex Fullness Tonic Volume! Ten tonik zwiększający objętość jest naszym najlżejszym produktem – jest delikatny dla skóry głowy, przetestowany dermatologicznie i pogrubia bardzo nawet cienkie włosy, nie obciążając ich. Wegańska formuła unosi cienkie włosy bezpośrednio u nasady, pomagając uzyskać obszerny, ale naturalny wygląd, który utrzymuje się przez wiele godzin, zapewniając jednocześnie ochronę przed promieniowaniem UV.

Bardzo się cieszę, że znalazłam się w gronie osób testujących. Nie mogę się doczekać efektów. Znacie te kosmetyki Wella Polska?

4 komentarzy

  1. Mam z wellaflex piankę i lakier do włosów o mniejszej mocy i jestem z nich bardzo zadowolona, choć w przypadku lakieru brakuje mi jednak tej większej mocy utrwalenia. Za to na plus w jego przypadku to to, że się bez problemu rozczesuje i nie skleja włosów.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Taki lakier warto mieć pod ręką zawsze. To porządna firma, która ma super produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

      Usuń