27 czerwca 2024

VICHY DERCOS BOX

"Piękne włosy zaczynają się od skóry głowy." Marka Vichy jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów traktuje skórę głowy na równi ze skórą twarzy.  Zapraszam serdecznie na openbox DERCOS VICHY LABORATORIES.


Piękno włosów jest wynikową zdrowia skóry głowy, dlatego DERCOS VICHY LABORATORIES zwraca uwagę na przyczyny każdego z problemów. Marka szuka wtedy długoterminowych i skutecznych rozwiązań. Produkty opracowane i przetestowane pod kontrolą dermatologiczną o udowodnionej skuteczności stanowią kompleksową gamę rozwiązań dostosowanych do wszystkich rodzajów i różnorakich potrzeb skóry głowy. Połączenie składników aktywnych o wysokiej wydajności i przyjemnych tekstur zapewnia udowodnione klinicznie rezultaty. Post powstał dzięki współpracy z PureBeauty.pl.

Vichy Dercos Szampon przeciwłupieżowy włosy normalne i przetłuszczające się. Zawiera unikalne w tej linii połączenie dwóch składników aktywnych, które działają już od pierwszej aplikacji, by eliminować łupież, zmniejszać swędzenie skóry głowy i pozostawiać ją ukojoną. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów kompleks został wzbogacony Selenem DS i kompleksem Cohesyl, których połączona moc sprawdza się w uciążliwej walce z łupieżem. Szampon jest przyjemny w użyciu. Po pierwszym użyciu można odczuć ulgę jaka polega na zmniejszeniu odruchu częstego drapania. Szampon należy stosować regularnie.

Vichy Dercos Szampon wzmacniający Energy+ do wszystkich typów włosów wzbogacony Aminexilem, cząsteczką referencyjną, która pomaga zapobiegać wypadaniu włosów. Redukcja wypadania włosów o 29%. Objętość włosów większa o 48%. 3 razy mocniejsze włosy. Pomaga w walce z wypadaniem włosów. Przywraca naturalną wytrzymałość włosów, sprawia, że włókno włosa jest wzmocnione o 47%. Objętość włosów większa o 19% przez 24h. Zdrowsza skóra głowy.

Vichy Dercos Szampon normalizujący sebum. Szampon do skóry głowy o potwierdzonej skuteczności, który reguluje przetłuszczanie włosów i skóry głowy:​ natychmiastowa redukcja 71% sebum i zanieczyszczeń​. Długotrwałe uczucie czystości i sprężyste włosy​. Czystość bez efektu przesuszenia​. Szampon do przetłuszczających się włosów i skóry głowy który normalizuje wydzielanie sebum. Reguluje przetłuszczanie się włosów i skóry głowy​. Zapewnia długotrwałe uczucie czystości i sprężyste włosy. Czystość bez efektu przesuszenia​.

#JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF #MEvsHAIRLOSS #vichy #dercos #haircare @vichylaboratoires

Który z nich już znacie?

10 komentarzy

 1. Wszystkie wymienione szampony brzmią świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam żadnego, ale wersja zielona czeka u mnie na testy 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas od jakiegoś roku jest obecny ten przeciwłupieżowy. Moja młodsza córka miała ogromny problem z łupieżem i bardzo się drapała. A ten szampon pięknie koi skórę głowy.

  OdpowiedzUsuń
 4. A great article, With lots of information in it, These articles keep users interested in the site and keep sharing more. Thank you very much! If you have more time,
  Kaufen Sie einen registrierten Führerschein
  Buy IELTS & PTE

  OdpowiedzUsuń
 5. A great article, With lots of information in it, These articles keep users interested in the site and keep sharing more. Thank you very much! If you have more time,
  Kaufen Sie einen registrierten Führerschein
  Buy IELTS & PTE

  OdpowiedzUsuń
 6. A great article, With lots of information in it, These articles keep users interested in the site and keep sharing more. Thank you very much! If you have more time,
  Kaufen Sie einen registrierten Führerschein
  Buy IELTS & PTE

  OdpowiedzUsuń