3 czerwca 2024

MIXA - EKSPERT SKÓRY WRAŻLIWEJ

Chciałam Wam zaprezentować dzisiaj box z serami od Mixa. Są one idealne dla osób z wrażliwą cerą. Ich formuły można miksować. Więcej w dalszej części mojej notki. Zapraszam.

"Sprawdź nowe sera od marki MIXA, które są idealne dla  posiadaczek wrażliwej cery. Poznaj trzy komplementarne sera: przeciw niedoskonałościom, przebarwieniom i przesuszeniom, które były testowane pod kontrolą medyczną. Formuły można dowolnie miksować, nakładać warstwami lub stosować na różne strefy twarzy. Daj sobie szansę na odkrycie pielęgnacji, która nie powoduje zaczerwienień i podrażnień. Przyjrzyj się bliżej nowym serom Mixa i ciesz się piękną skórą.  #mixa #skincare #mixaserum #serumlab @mixa_polska #serumdotwarzy

SERUM NAWILŻAJĄCE PRZECIW PRZESUSZENIOM z kwasem hialuronowym i kwasem mlekowym. Natychmiastowo redukuje uczucie ściągnięcia skóry, intensywnie nawilża oraz odczuwalnie redukuje podrażnienia skóry dzień po dniu. Kwas hialuronowy - to składnik znany ze swoich właściwości nawilżających, który wraz z elastyną i kolagenem odpowiada za jędrność i gładkość skóry. Kwas mlekowy to głęboko nawilżający składnik, który wpływa również na poprawę elastyczności i jędrności skóry.

SERUM PRZECIW PRZEBARWIENIOM z witaminą Cg i kwasem glikolowym. Widocznie redukuje przebarwienia (-23%widoczności przebarwień na skórze po4tygodniach stosowania). Wyrównuje koloryt oraz widocznie rozświetla skórę. Witamina Cg to pochodna witaminy C znana między innymi z właściwości antyoksydacyjnych, przeciwstarzeniowych, wyrównujących koloryt skóry, wspomagających walkę z przebarwieniami. Kwas glikolowy znany ze swoich właściwości silnie nawilżających oraz delikatnie złuszczających. 

SERUM PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM z kwasem salicylowym i niacynamidem widocznie redukuje niedoskonałości i wygładza skórę (-90% zaskórników po 4 tygodniach stosowania). Kwas salicylowy to składnik aktywny znany z takich właściwości jak normalizowanie wydzielania sebum, pobudzanie regeneracji naskórka, zdolność do kojenia i zmniejszania stanów zapalnych, ma działanie antybakteryjne. Niacynamid -to pochodna witaminy B3, czyli składnik znany ze swoich właściwości redukujących przebarwienia, wspomagania odbudowy skóry, działania antyoksydacyjnego oraz uszczelniającego barierę hydrolipidową skóry.

"Stwórz własną rutynę z serami Mixa. Mieszaj i łącz na swój sposób."

4 komentarzy