17 maja 2024

PACHNĄCA SZAFA -ZAWIESZKI


Tym razem mam dla Was recenzję zawieszek do szafy. Pachnących, orzeźwiających - świeżych. Jak się u mnie sprawdziły? O tym w dalszej części mojej notki. Serdecznie zapraszam.

PACHNĄCA SZAFA - zawieszki. Dwa rodzaje: New Morning oraz Summer Time. Pachnąca zawieszka wykonana z celulozy doskonale sprawdzi się w szafie, garderobie oraz samochodzie. Zapach New Morning to cudowny powiew chłodnej morskiej bryzy. Natomiast Summer Time to eksplozja niezwykłego owocowego orzeźwienia. Miałam okazję wypróbować je dzięki PureBeauty.pl

Orzeźwiające, świeże, bardzo ładne zapachy. Każdy z nich kosztuje około 15 złotych. Użyj kodu "BOX" i kup z rabatem -30% na pachnacaszafa.pl.

Sposób użycia: przed użyciem zawieszki zapoznaj się dokładnie ze sposobem użycia i wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa użytkowania. Wyjmij zawieszkę z folii. Zawieś swobodnie w szafie, samochodzie, garderobie. W celu regulowania intensywności zapachu można powiesić zawieszkę w otwartej folii i stopniowo ją zsuwać z zawieszki. Powieś zawieszkę tak, aby nie dotykała żadnych powierzchni. Zawieszka może uszkodzić powierzchnię wskutek nieprawidłowego użytkowania. 

Zawieszki ładnie się prezentują, otwierałam je ostrożnie, zapach szybko się ulotnił i pozostał mi jeszcze na dłoniach zanim ostatecznie je powiesiłam w szafie. "New morning" wydaje mi się zapachem mocniejszym, jakby bardziej perfumowanym. Jednak nie mogłam mimo tego zdecydować, którą zawieszkę gdzie zawiesić. Oba zapachy są zmysłowe, dodają energii. Są bardzo intensywne. I nie są one małe. Świetnie uwalniają zapach. I ta aromatyczna kompozycja bardzo mi się spodobała. Oba zapachy są bardzo eleganckie. 

Używacie takich zawieszek? 

Jeśli tak to jakie zapachy są Wasze ulubione?

4 komentarzy