28 maja 2024

LEMON&MINT - CIEN

Sól do kąpieli Cien Lemon&Mint - znacie? Dzisiaj na moim blogu krótka recenzja. Zapraszam serdecznie wielbicieli soli.  

Cien - Lemon&Mint sól do kąpieli. Niesamowicie relaksująca kąpiel o kojącym zapachu cytryny i mięty. Sól do kąpieli stanowi doskonałe połączenie soli kamiennej bogatej w dobroczynne składniki mineralne z ekstraktami pochodzenia naturalnego. Zawarty w jej składzie ekstrakt z mięty działa oczyszczająco oraz łagodzi podrażnienia skóry, a ekstrakt z cytryny wykazuje właściwości rozświetlające oraz przeciwstarzeniowe.

Sól nie zawiera: alkoholu, aluminium, amoniaku, mydła.

800g za około 8 złotych. 
Sól jest zamknięta w plastikowym przezroczystym  opakowaniu. Wygląda to dobrze. Uwielbiam zapach cytryny i mięty i byłam ciekawa, jak odnajdzie się w tym przypadku. No szału nie ma muszę przyznać, ale też źle nie jest. Ta sól ma świeży zapach. Jednak przez chwilę. Są to grubsze kawałki nie rozpuszczają się cudownie. Można sobie przygotować kąpiel, a one i tak będą na czekać nierozpuszczone :). Nawet w mocno ciepłej wodzie. 

Owszem  - to miła chwila, gdy można sobie przygotować kąpiel relaksacyjną, fajny moment. Jednak potem nie jest takie wszystko super. Jednak pragnę zauważyć, że sól nie wysusza skóry. Nie nawilża okej, ale jednocześnie jej nie szkodzi. To akurat na plus. Nie uczula, nie powoduje alergii. Jak wspomniałam - nie szkodzi. Woda jest delikatnie zabarwiona na zielono, ale wanna nie łapie koloru, więc spoko. Myślę, że lepiej się prezentuje opakowanie (mi się bardzo podoba) jak ta sól działa. 

Sól jest dostępna w Lidlu. Chyba wypróbuję inne wersje, by porównać sobie. Widziałam, że są dostępne. A jak u Was, kupujecie takie sole w Lidlu? Jak wrażenia, jeśli tak? Może mi coś polecicie? 

4 komentarzy