20 kwietnia 2024

ISANA EUKALIPTUS

Coś do kąpieli - do relaksu - dzisiaj Isana Eukaliptus - płyn ziołowy. Delikatny, pachnący, odprężający i dodający energii. Czego chcieć więcej? Zapraszam do dalszej części mojej notki. 
Isana - ziołowy płyn do kąpieli Eukaliptus. Relaksuje i odpręża. Z olejkiem eukaliptusowym. Receptura nie zawiera mikroplastiku. Zapach korzennego eukaliptusa odpręża i dodaje energii. Delikatnie pieniąca się formuła łagodnie oczyszcza skórę. 
Płyn zamknięty jest w plastikowej buteleczce z zakrętką. Mnie wygląd od razu skojarzył się jakoś aptecznie - dajcie znać, czy Wam też. I jakoś nie jest to skojarzenie złe, bardziej powiedziałabym lecznicze, ale niekonieczne. Bo w aptece nie wszystko co kupujemy to są leki. Ten płyn jednak dostaniecie w Rossmannie. Chyba kosztuje około 12 złotych, ale ja jakoś dorwałam go taniej, bo w promce. 
Eukaliptusowy ziołowy płyn Isana ma lekko przezroczysto -miętowy kolorek. Od razu można poczuć zapach energiczny, odświeżający, eukaliptusowy zarazem. To coś  pięknego dla osób, które cenią sobie taki ziołowy zapach. 
Ja od początku byłam pod ogromnym wrażeniem. Ten zapach to cudo! Akurat trafiłam teraz na niego, chodzi mi, że o tej porze roku. Jestem zachwycona. A będę jeszcze bardziej jesienną oraz zimową porą. Ten płyn jest idealny na domowe spa, jeśli chcecie się zrelaksować, a przeszkadza zapchany nos. Bo katar, a teraz akurat alergia u mnie, więc idealnie się wpasował. 
I już planuję go mieć w inne pory roku. Pieni się, robi dobrą robotę na samopoczucie i faktycznie odpręża i relaksuje. Kosztuje niewiele, a warto go mieć. Płyn ma pojemność 500ml. Wszystkim, którzy lubią taki ziołowy, eukaliptusowy zapach polecam. Gwarantuję super chwile w zaciszu domowym. Zostawiał piękny zapach na skórze. Miłe to!
Macie jakieś ulubione ziołowe płyny do kąpieli?  

5 komentarzy

 1. Jeszcze nic nie miałam tej marki 😀

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym wypróbowała. Miałam już inne kosmetyki tej marki i wydają się być - przy niskiej cenie - rzeczywiście dobrej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam ostatnio na półce, ale niestety nie mam wanny tylko prysznic...

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam ostatnio na półce, ale niestety nie mam wanny tylko prysznic...

  OdpowiedzUsuń