10 kwietnia 2024

BERRY NICE - SKIN BLISS

Przychodzę do Was z recenzją maseczki w płachcie Berry Nice Skin Bliss. Wyciąg z jagód i jogurtu miał zapewnić rewitalizację. Jak było? O tym w dalszej części mojej notki. Serdecznie zapraszam. 
Maseczka do twarzy z wyciągiem z jagód i jogurtem. Zmiękcza skórę i działa rewitalizująco. Nie stosować na na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W razie reakcji alergicznej zaprzestać stosowania. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami przemyć je dużą ilością wody. Chronić przed dziećmi. Kosztuje około 4 złotych. Dostępna w Action
Opakowanie jest naprawdę urocze. Lubię bardzo kolor fioletowy. Płachta ma biały kolor, jest mocno nasączona esencją pielęgnacyjną. Nie plącze się przy nakładaniu. Tak naprawdę aplikacja maseczki trwa chwilę. Szybko przylega do twarzy, nie zsuwa się. Jest pod tym względem idealna. 
W pierwszej chwili po otwarciu poczułam świeży zapach. Potem już nic. Maseczka nie szczypała mojej skóry, nie podrażniła jej. Od początku czułam ulgę, ukojenie. Takie przyjemne uczucie na skórze, która została wypielęgnowana. Zrobiła się gładka, miła w dotyku, nawilżona. 
Maseczka Berry Nice poprawiła kondycję mojej skóry, dodała jej blasku i witalności. Wyrównała także małe niedoskonałości. Z efektu jej działania byłam bardzo zadowolona. Polecam Wam wypróbować. Może już ją znacie? 

4 komentarzy