16 marca 2024

MANUFAKTURA CUKIERKÓW - LIZAK

Tym razem coś słodkiego, kolorowego. A mianowicie lizak z Manufaktury Cukierków. Jak myślicie, smakował mi? Zapraszam do dalszej części mojej notki.

MANUFAKTURA CUKIERKÓW - ręcznie wyprodukowany lizak Serduszko. Manufaktura wytwarza słodkości z najwyższej jakości składników. Kolory lizaków uzyskiwane są poprzez użycie naturalnych barwników oraz napowietrzenie karmelu. Wyprodukowane ręcznie, bez glutenu, bez laktozy, bez konserwantów i bez produktów pochodzenia zwierzęcego.  Wypróbowałam go dzięki PureBeauty.pl. Kosztuje 6,50/25g.
Opakowanie jest przepiękne. Wygląda jak dzieło sztuki i żal było go otwierać. Przez przezroczystą folię widać barwy i kształt lizaka. Spodobało mi się też to, że przy wyrabianiu lizaków używa się  naturalnych składników oraz naturalnych barwników. 
Lizak osadzony jest na drewnianym patyczku i dobrze się trzyma do samego końca, nie spada. Jest bardziej kwaśny jak słodki, ale dla mnie okej. Nie dałam rady zjeść na raz całego. Jest naprawdę spory. On nie tylko dobrze wygląda, ale też dobrze smakuje. 
Jak dla mnie to fajny prezentowy lizak. Okazały, można robić bukiety z wielu takich i podarować łakomczuchom coś z naturalnych składników. Bowiem coraz więcej osób ceni sobie taki skład i zwraca na to uwagę. Można podarować komuś - zrobić słodką i kolorową niespodziankę.
Jak Wam się podoba lizak z Manufaktury Cukierków? 

8 komentarzy

 1. Jest prześliczny i bardzo smaczny 🥰

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest pyszny, a wygląda pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny, z pewnością smakuje tak wybornie, jak wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie wygląda, nadaje się na słodki, mały prezencik:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak kwaśny, to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. On jest prześliczny i smaczny 🥰

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczności, aż człowiek by skosztował 🩷🤤

  OdpowiedzUsuń