10 lutego 2024

SPILL THE TEA - MASKA

Maska oczyszczająco -kojąca w płachcie Spill The Tea dzisiaj na moim blogu. Koreańska maseczka w płachcie z materiału, który podlega biodgradacji. Zapraszam do dalszej części mojej notki.
Oczyszczająco-kojąca maska w płachcie z ekstraktem z drzewa herbacianego. Właściwości: oczyszczające, nawilżające, przeciw zaczerwienieniom, łagodzące, antybakteryjne, matujące. Przeznaczona dla cery wrażliwej, mieszanej, tłustej, normalnej i trądzikowej. 
Ładne sympatyczne opakowanie, w środku biała płachta na tkaninie. Nic tylko wypróbować. Po otwarciu poczułam nienaturalny zapach przez chwilę, miałam trudności z rozplątaniem tkaniny. Ale po chwili się udało ją nałożyć, a niemiły zapach zniknął. Troszkę dziwnie się układa w okolicy nosa, bo jak z jednej strony przylgnie to z drugiej się podnosi i tak na przemian. 
Maska Spill The Tea to dla mnie po pierwsze miłe chwile, ukojenie dla skóry w domowym zaciszu. Po zdjęciu moja skóra była gładka, miękka, miła w dotyku. Oczyszczona, nie nawilżona. Nie było zaczerwieniona, a to ważne. Oczyszczenie uważam za miłe, skuteczne, byłam zadowolona. Była to przyjemna chwila dla mojej skóry, ukojenie i relaks zdecydowanie super. 
Kto z Was zna tę maseczkę? 

10 komentarzy