5 stycznia 2024

REVOLUTION GLOW BODY REMOVER

Revolution Glow Body Remover - rękawica do twarzy i ciała. Przyznam, że z początku myślałam, że to ręczniczek jest. Nie czytałam. Po opakowaniu tak stwierdziłam i już. Jak to się u mnie sprawdziło? O tym w dalszej części mojej notki. Zapraszam. 

Makeup Revolution Glow Body Remover Rękawica do Twarzy i Ciała Pink. Rękawica do demakijażu twarzy oraz ciała (np. usuwania rozświetlaczy w płynie). Usuwa makijaż oraz kosmetyki z trudno dostępnych miejsc. Jest wielokrotnego użytku i nie wymaga stosowania dodatkowych produktów. Rękawicę najlepiej czyścić wodą z mydłem oraz poczekać do jej wyschnięcia. 88% polyester and 12% Nylon. Kosztuje około 40złotych. 

Ta rękawica to było dla mnie wielkie wyzwanie. Nie sądziłam, że będę coś takiego sprawdzać, mieć, używać. A jednak. 

Nie wiem, jak zacząć. No ogólnie to wygląda ciekawie. Jest miłe w dotyku, troszkę grubsze niż by mi się wydawało. Przez opakowanie bardziej delikatniej wyglądało. Nie mogę usuwać makijażu z trudno dostępnych miejsc, skoro moje oczy są delikatne i takie rękawice nie mają jednak łatwego dostępu do kącików oczu. To nie da rady.  Tak nie można. 
Może bardziej do masażu ciała to jest jednak. 
Prędzej do mycia ciała się przyda. Ale i tak teraz uważam, że to nie jest konieczne. Dziwne to jest jak dla mnie. Dziwne jest to, że i do twarzy i do ciała. No wiadomo, że trzeba odpowiednio oczyścić, prać, ale jednak takie rzeczy do wszystkiego bywają do niczego. Jednocześnie nie używałam tego w ten sposób. Po sprawdzeniu na różne opcje powiem wprost. Nie odpowiada mi ta rękawica, ręcznik czy jak tam zwał. Czy miałyście już ją i byłyście zadowolone?  

7 komentarzy

 1. Nie wierzę w jej skuteczność.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takiej rękawicy jeszcze nie używałam :) Przydałaby mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam i jakoś nie widzę jej w roli demakijażu 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. jakoś nie wierzę żeby demakijaż robiła;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Spero che tu diffonda gioia e felicità ovunque tu vada tutti i 365 giorni del prossimo anno e ottenga lo stesso in cambio. Buon 2024.

  OdpowiedzUsuń
 6. It looks like a very unique product. Definitely different to a lot other things out there!
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń