1 grudnia 2023

HELLO DECEMBER

No i mamy pierwszy dzień grudnia. Hello December. Nie jest to dla mnie w chwili obecnej piękny czas. Ale jednocześnie dobrze, że nadszedł. Chcę, aby ten rok się skończył. Zapraszam do dalszej części mojej notki.

Dobrze, że nadszedł ten dzień i powoli rok dobiega końca. To był zły rok, niedobry czas dla mnie i mojej Rodziny. Wydarzyło się zbyt dużo złego od Wigilii w 2022 roku. Jednak czas leci, pędzi a my razem z nim. I musimy iść do przodu. Tak trzeba! 

Jakoś nie przepadam za grudniowymi tłumami w galeriach. Dlatego już mam wiele pozamawianych prezentów. Ale oczywiście, że się wybiorę na takie zakupy z dziećmi. Zrobimy sobie jakieś wypady tu i tam. Bardzo wtedy zwracam uwagę na piękne dekoracje. To mi się podoba. 

Fajnie by było, gdyby na Święta  spadł śnieg. Lubię taką magię. Chociaż wiem, że to nie koncert życzeń.  Już niedługo będę dekorować dom. Muszę posprawdzać jakie ozdoby są, co mogę jeszcze dokupić. 


 Na dniach będę piekła pierniczki. Chciałabym dokupić jeszcze jakieś  świąteczne świece, aby klimat się tworzył. Youtubowa muzyka umili czas. Dekorowanie, pakowanie prezentów, gotowanie, wszystko ma być na tip top. W tym roku z Mężem sami organizujemy wigilię Dzieciom. Uzgodniliśmy, że musimy stworzyć teraz swoją tradycję, która będzie z roku na rok pielęgnowana. 
A tak mi się przypomniało, jak byłam dzieckiem i w listopadzie ubraliśmy z Bratem choinkę pod nieobecność Rodziców. Mama kazała nam rozebrać ;). A teraz wszyscy ubierają wcześniej. Chociaż listopadowy czas to jak dla mnie za wcześnie. Ale  teraz, w grudniu już okej. Teraz będzie mnie cieszyć bardziej, niż w styczniu. Jak u Was z  dekoracjami, choinką, kiedy zaczynacie? Lubicie magię grudnia? Dla mnie będzie refleksyjnie w tym roku. 

10 komentarzy

 1. Ja zaczynam dzisiaj. Porozstawiam już trochę dekoracji, a co mi tam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy pierwszego dnia grudnia i początku zimy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zaczynam już od dzisiaj, a co tam :) W tym roku grudzień cieszy bardziej, bo to pierwsze Święta mojej córeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio słyszałam w radiu czy będzie śnieg na święta? Na pewno, ale nie wiadomo na które 🤣 Ja choinkę ubieram tydzień przed wigilią, bo wcześniej syn ma urodziny, a choinka zajmuje trochę miejsca 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. December is such a special time! I hope that you have a wonderful holiday season. I'm sure the gingerbread cookies will be delicious!
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie mam jeszcze niczego kupionego

  OdpowiedzUsuń
 7. I hope you have a wonderful new month. I hope that you have a wonderful time in December.
  I have just shared a new post, and I would be delighted if you could take a look at it. Thank you very much!https://www.melodyjacob.com/2023/12/festive-and-heartwarming-holiday-films.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Grudzień to najlepszy czas, aby zadbać o prezenty w firmie. Takie prezenty dobrze jest przygotować zarówno dla klientów i pracowników. Zwykle nie są to drogie rzeczy (szczególnie jeśli kupujemy je w hurtowych ilościach), a znacznie potrafią poprawić atmosferę w firmie i zbudować pozytywny wizerunek
  https://ultrareklam.pl/koszulki-sportowe-oddychajace-z-nadrukiem

  Od siebie polecam szczególnie taką odzież reklamową.

  OdpowiedzUsuń