21 października 2023

SECRET PROMISE 5 BATH BOMBS

Tym razem mam dla Was recenzję kulek do kąpieli Spa Exclusives Secret Promise. Zapraszam serdecznie do dalszej części mojej dzisiejszej notki. 
Musujące kule do kąpieli Spa Exclusives Secret Promise kupiłam w Action za około 6 złotych. W kartonowym pudełeczku znajdowało się 5 zafoliowanych niewielkich kul. Jest to limitowana edycja. Każda z kul waży 20g. Eksplozja zapachów i kolorów w kąpieli wzbogacona aromatem mieszanki jaśminu i bursztynu z jagodami i wanilią. Kule są wegańskie.
"Zestaw musujących kul do kąpieli to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają długie, pachnące kąpiele i od czasu do czasu potrzebują zamienić łazienkę w Spa. Dzięki każda kąpiel stanie się odprężającym się rytuałem."
Kule są w dwóch kolorach; jasny i ciemniejszy odcień różu. 
Kule musują po wrzuceniu ich do wody. Dość szybko się rozpuszczają ulatniając przyjemny i delikatny zapach. Niestety nie utrzymuje się on długo. Woda jest lekko zabarwiona. Kule nie zostawiają śladów na skórze czy wannie. Nie są bardzo aromatyczne. Nie tworzą super relaksującego klimatu. Takie przeciętniaczki po prostu i raczej ich więcej nie kupię.
Oczekiwałabym bardziej pachnących, dodających energii kul do kąpieli. I większego relaksu, uczucia odprężenia. A tego tu nie dostałam. Kule nie uczuliły mnie, nie wysuszyły też skóry. Właściwie nie zrobiły nic. Nic specjalnego. Jednocześnie nie szkodząc.  
Miałyście już te kule z Action? Jeśli tak to jakie są Wasze wrażenia? 

6 komentarzy