18 sierpnia 2023

MEDISPIRANT CHUSTECZKI


Tym razem mam dla Was recenzję chusteczek antyperspiracyjnych Medispirant. Zapraszam serdecznie do przeczytania dalszej części mojej notki. Pozdrawiam. 

Oczyszczające chusteczki Medispirant -  są doskonałym rozwiązaniem dla osób, dla których wzmożona potliwość wybranych miejsc na ciele (np. twarz, kark, dekolt i dłonie) jest dużym problemem. Zapewniają natychmiastowe oczyszczenie i odświeżenie skóry, a dzięki obecności składników o działaniu antyperspirującym blokują wydzielanie potu i w konsekwencji długotrwale eliminują problem pocenia się. Dodatkowo tworzą barierę antybakteryjną, która przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu, oraz pielęgnują i odżywiają skórę. Mogłam je przetestować dzięki współpracy z Purebeauty.pl. Dziękuję bardzo. 
Aqua, Aluminum Chlorohydrate Tetrasodium EDTA, Panthenol, Caprylol Glycine, Pentylene Glycol/Methyl Diisopropyl Propionamide, Citric Acid/ Silver Citrate.
Białe opakowanie Medispirant zawiera 20 sztuk chusteczek i kosztuje około 13 złotych. Wyglądają bardzo estetycznie i bardzo dobrze się sprawdzają. Myślę, że to coś, co należy zawsze mieć przy sobie. Ja zawsze w samochodzie mam do dyspozycji chusteczki. Uważam, że warto je mieć w każdej sytuacji. 

Te chusteczki delikatnie pachną, nie powodują alergii, a mocno odświeżają skórę. Są delikatne, a zarazem skuteczne w swoim działaniu. I to jest właśnie doskonałe! Są białe, nie małe, są perforowane. Bardzo użyteczne, praktyczne i po prostu potrzebne każdego dnia. Bakteriobójcze, pozwalają na zachowanie higieny. Są dobrze nawilżone i mocno odświeżające. 

Już znacie chusteczki Medispirant? 

5 komentarzy