14 czerwca 2023

MEDISEPT - SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Dzisiaj recenzja produktu Medisept. Chodzi o spray do dezynfekcji powierzchni. Zabija 99,99% bakterii, wirusów i grzybów. Jak się u mnie sprawdził? O tym w dalszej części notki, serdecznie zapraszam.

Spray Medisept miałam ostatnio w pudełeczku od Purebeauty.pl. A konkretnie w boxie Wild FlowersMedisept -spray do dezynfekcji powierzchni neutral. Produkty MEDISEPT dostępne są w sieci drogerii ROSSMANN. Niezawodny i wydajny środek przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, również tych mających kontakt z żywnością. W wygodnej przenośnej buteleczce 100 ml o neutralnym zapachu. Kosztuje około 12 złotych. Skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów.

Isopropyl Alcohol, Aqua, Alcohol, Didecyldimonium Chloride, Propylene Glycol, Limonene, Kompozycje Zapachowe.
Małe, poręczne opakowanie. Faktycznie jest bardzo wygodne w użyciu. Jest to plastikowa buteleczka z atomizerem. W sam do zabrania ze sobą. Warto mieć coś takiego pod ręką. Sam płyn jest przezroczysty jak woda.
Ma ten specyficzny zapach środka odkażającego zawierającego alkohol w połączeniu z innymi składnikami. Ale szybko się ulatnia pozostawiając czystą i odkażoną powierzchnię. 
Warto sięgać po takie produkty, uważam, że powinno się takie mieć zawsze przy sobie. W domu, w samochodzie. Nie wiadomo w jakiej sytuacji będziemy go potrzebować. Lepiej mieć, niż nie mieć. 
To w zasadzie tylko 100ml, ale jednak opakowanie jest wydajne. Atomizer działa bez zarzutu i można dobrze popsikać powierzchnię, którą zamierzamy oczyścić. Ten preparat oczyszcza, odświeża, dezynfekuje bardzo dobrze. Ma działanie antybakteryjne, kompleksowe. Gwarantuje zachowanie czystości.  
Znacie spray Medisept? 

4 komentarzy

 1. Thanks for your review...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja go dałam mamie, bo jej się bardziej przyda 😀

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam, nigdy nie miałam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Regularnie stosuję tego typu spraye do dezynfekcji, ale tego jeszcze nie miałam okazji używać

  OdpowiedzUsuń