5 grudnia 2022

MARION - POMYSŁ NA PREZENT


Dzisiaj chciałam Wam pokazać paczkę od Marion. Jest to zestaw prezentowy, może skusicie się na zakup. Więcej informacji w dalszej części notki, serdecznie zapraszam. 

Paczka zawiera pudełeczko z balsamem do ciała oraz żelem do mycia. Jest to kakaowy balsam i pomarańczowy żel co ciała. Zestaw Świąteczny z pracowni Świętego Mikołaja :). Istnie świąteczne zapachy. Jest w niej także zestaw maseczek  "7 Dni Świątecznej Pielęgnacji". Czyli jak to mówią, dla każdego coś dobrego. Węglowa maska peel-off - oczyszczająca. Kakaowa maska kremowa - odżywcza. Kokosowy peeling do twarzy - odświezający. Księżycowa maska peel-off - nawilżająca. Porzeczkowa bąbelkująca maska - liftingująca. Malinowa maska glinkowa - łagodząca. Kawowa maska na tkaninie - przeciwstarzeniowa.

Zawartość paczki Marion bardzo mi się spodobała. Lubię takie zestawy. Takie kosmetyki są idealne na domowe spa, a zimowe wieczory stają się przyjemniejsze. 

Jeśli jeszcze nie obserwujecie marki Marion na instagramie to koniecznie to zróbcie @marionkosmetyki. Znajdziecie tam wiele inspiracji kosmetycznych. 

Przyjemnego wieczoru. 

8 komentarzy