12 września 2022

DR IRENA ERIS - BRIGHT LIPSTICK

Tym razem chciałam Wam pokazać pomadkę nabłyszczającą o lekkiej i kremowej konsystencji Dr Irena Eris. Ma właściwości pielęgnacyjne, nie tylko upiększające. Zapraszam do dalszej części notki. 

Pomadka Dr Eris Bright Lipstick zawiera subtelne drobinki rozświetlające, aby zapewnić krystaliczny kolor i efekt błyszczących, mokrych ust. Ma lekką, kremową konsystencję. Działa także pielęgnacyjnie, chroni usta zapewniając uczucie miękkości  oraz nawilżenia. Zawiera witaminę E. Pojemność 3,3g, numer 502 dostępna w sklepie Eris. Kosztuje około 70 złotych. Pomadka Dr Eris zapakowana jest w srebrne kartonowe pudełeczko. Również jest srebrna na zewnątrz, ma metalowe opakowanie. Wygląda bardzo elegancko trzeba przyznać. Po użyciu łatwo ją zamknąć. Górną część przyciąga magnes, umiejscowiony w dolnej części, co sprawia, że szczelnie i szybko się zamyka. Jest to bezpieczne, że pomadka nie otworzy się niechcąco w torebce. Kolor bardzo mi się spodobał. Lekko różowy, ale zauważalny, dopełniający makijaż dzienny. Taki świeży. Pomadka się nie klei na ustach. Najlepiej pomalować je dwa razy, aby ładnie się eksponowały. Przyjemnie się ją aplikuje. Idealna na co dzień. Subtelny odcień sprawia, że usta pięknie się prezentują, bo bardzo naturalnie, a jednocześnie widać, że są pomalowane. Pomadka Dr Irena Eris nie zbiera się w kącikach ust. Utrzymuje się na nich około dwóch godzin. Po tym czasie konieczna jest poprawa. Pięknie je jednak nabłyszcza. Jest bez zapachu. Nawilża i pielęgnuje usta jednocześnie. Rozprowadza się na nich świetnie i nie zaznacza suchych skórek. Nie wysusza. I faktycznie jest lekka i kremowa. Nie kryje zbyt mocno, raczej delikatnie. Magnetyczne zamykanie to świetna sprawa. 
Myślę, że będzie mi dobrze służyć w najbliższym czasie. Temperatura na zewnątrz spada, a nawilżenie i jednocześnie piękne usta mam zapewnione dzięki tej pomadce. Co myślicie o tej pomadce? Miałyście jakieś odcienie Dr Eris Bridght? Pomadkę testowałam w ramach współpracy z Purebeauty.pl

6 komentarzy