6 września 2022

POLANA - MASECZKA - HERBAPOL


Polana - Herbapol - maseczka z głogiem i dziką różą. 98% pochodzi z natury. Jest wegańska. Czy mi przypasowała? O tym w dalszej części mojego wpisu. Serdecznie zapraszam. 
Rewitalizacja - rozświetlenie- do każdego rodzaju cery od Polany - Herbapolu. Ma za zadanie zmniejszyć szarość skóry i nadać jej promienność. Wygładzić koloryt skóry oraz przywrócić elastyczność i sprężystość. Komfort odżywienia i rewitalizacji, miękkości. To bardzo ciekawe, prawda? Kosztuje około 5 złotych.
Opakowanie jakoś specjalnie do mnie nie przemawia. Ale co tam. Jak to mówią, liczy się działanie. Mnie trochę drażnią takie kolory, sama nie wiem czemu. Kiedyś by mi się pewnie podobały. Ale się zmienia. No cóż, nie umiem tego wyjaśnić.
Maseczka ma kolor biały/lekko żółty. Jest bardzo gęsta, taka treściwa moim zdaniem. Jest jej sporo, na twarz, szyję spokojnie można grubo nałożyć. I cieszyć się efektem. Zero szczypania, podrażnień. Bardzo miłe uczucie. 
Jest wegańska, Głóg i dzika róża robią swoje. Faktycznie komfort i miękkość skóry jest zagwarantowana. Odżywienie i rewitalizacja jak najbardziej. 
Ogromnie mnie zachwyciła ta maska. Dała dużo skórze, ale potrafiła też sprawić wielką radość z jej zastosowania. Może to też fakt, że człowiek cieszy się z takich rzeczy? No może być. Jednak ostateczny efekt mnie mega pozytywnie zaskoczył. Skóra odświeżona, pachnąca, zadbana. 
Maseczkę robiłam wieczorem i nie potrzebowałam już kremu. Gładkość i nawilżenie, jakie uzyskałam było po prostu wystarczające. Cudowne uczucie! 
Koniecznie chciałabym sprawdzić inne maski Polany. 
Jak Wasze zdanie w tym temacie? Miałyście już je?

7 komentarzy

 1. Do testowania różnorakich maseczek, ja zawsze jestem chętna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie maseczki bardzo chetnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, chętnie bym spróbowała, bo uwielbiam jak moja skóra jest taka odświeżona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. When a mask has that effect, it's great.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę w końcu przekonać się do takich maseczek 😅

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezbyt często stosuje maseczki, ale skoro tak zachwalasz to warto spróbować 😄

  OdpowiedzUsuń
 7. Tej nie używałam ( a uwielbiam wszelkiej maści i rodzaju maseczki) i chętnie ją wypróbuję :-)

  OdpowiedzUsuń