24 marca 2022

BAZYLIA.PL - ZIP TOP

Dzisiaj niekosmetycznie, ale bardzo praktycznie. Mam Wam do pokazania silikonowe torebki Zip Top, które są mega przydatne. Serdecznie zapraszam do dalszej części notki. 
Zip Top specjalizuje się w pojemniczkach do pakowania jedzenia. Są one silikonowe, mają wiele zastosowań. Można w nich mrozić żywność, używać je w mikrofalówce. Bez problemu umyć je w zmywarce. Zip Top to po prostu marka bliska naturze. Są 100% wolne od plastiku. 
Zapraszam do zapoznania się ze stronami producenta
Jeśli chcielibyście zakupić takie opakowanie 3 torebek to zapraszam na stronę Bazylia.pl, a konkretnie TUTAJ. Jest tam bardzo duży wybór - wszystko dla domu. Nie tylko więc do kuchni. Dla każdego coś dobrego. Już teraz chętnie Wam polecę wielkanocne akcesoria
Trzy torebki są zapakowane w kartonik. Opakowanie kosztuje 219 złotych. Dwie są przeznaczone na kanapki, a jedna na przekąski. Ten zestaw silikonowych torebek jest bardzo praktyczny. Myślę, że każdy znajdzie ich zastosowanie. Bardzo dobrze się zamykają. Mają zamek strunowy. Można je ustawić pionowo otwarte i się nie przewracają. 
Wykonane w 100% z silikonu platynowego, nie zawiera szkodliwych chemikaliów, takich jak tworzywa sztuczne. Opakowania Zip Top są całkowicie wolne od BPA, ołowiu, PVC i ftalanów.
Nie muszą być wykorzystywane jedynie na żywność. Warto w nie zapakować na przykład leki na wyjazd, maści, bardzo potrzebne żele. Dlatego właśnie są ogromnie praktyczne. 
Są oczywiście wielokrotnego użytku, można je myć w zmywarce, a także zamrażać w nich posiłki. Możliwości wykorzystania są ogromne. 
Mężczyźni mogą je wykorzystać, aby w nich trzymać śrubki, nakrętki i takie tam. Nadają się naprawdę do przechowywania wielu rzeczy, wystarczy nasza wyobraźnia. Nie jest powiedziane, że jedynie w kuchni są potrzebne. Chociaż mogą się znaleźć w ofercie kuchennej to należy pamiętać, że przydadzą się na różny sposób. 
Używacie takich silikonowych torebek? Jeśli tak, w jaki sposób je wykorzystujecie? Czy znacie sklep Bazylia.pl? Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą.  

4 komentarzy

 1. Miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo. Już przetestowane. Dostałam je zanim były dostępne w Bazylia.pl. Polecam bardzo.

   Usuń
 2. Takie pojemniki są bardzo praktyczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie używam takich torebek, ale muszę wreszcie dać im szansę :)

  OdpowiedzUsuń