1 grudnia 2021

HELLO DECEMBER

Wiele osób czekało na grudzień i ten magiczny czas. Przedświąteczny czas ma swój urok. Wiele się dzieje, jest jakoś inaczej. Jak ja w tym roku ten czas postrzegam? O tym w dalszej części notki. Zapraszam serdecznie.
Lampki, światełka, świecidełka, bombki, dekoracja domu, mieszkania, wszystko dozwolone, prawda? Każdy robi po swojemu. Wiele osób ma wcześniej już jakieś plany w tym kierunku, inni jeszcze szukają inspiracji. 
W tym drugim towarzystwie jestem i ja. 
Te Święta Bożego Narodzenia nie będą dla mnie radosne. Jednak chciałabym zapewnić wszystko co najlepsze moim Bliskim i spędzić te Święta w domowej atmosferze. 
Dekoracje są takim dopełnieniem, mają swój urok, no tego nie można odmówić. Szukam inspiracji i zastanawiam się co dalej z tego wyniknie. Ale przyznam, że nie jest to dla aż tak bardzo ważne. 
Tymczasem witam Was w grudniu! Jak ten czas szybko leci. Szok. Wszystkiego dobrego dla Was, bądźcie zdrowi i na spokojnie przygotujcie się do czasu Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam serdecznie. 

11 komentarzy

 1. Tegoroczne święta będą podszyte lękiem i obawami o to, co przyniesie przyszłość, ale staram się cieszyć chwilą i czekam na nie bardzo. Uwielbiam dekorować świątecznie dom. Ten klimat jest niepowtarzalny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Have a lovely December:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne dekoracje, a te skarpety super! Każdy na swój sposób przeżywa święta, ja bardzo lubię ten świąteczny klimat. Wszystkiego dobrego życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wspaniałego grudnia i pięknej świątecznej atmosfery, niech smutki odejdą w siną dał:) Też zaczęłam myśleć o przystrajania mieszkania na święta 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo, zainspirowałaś mnie, by jakoś ozdobić mieszkanie;) To na pewno dodaje coś do tego świątecznego klimatu. A więc czemu nie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. W tym roku chyba pierwszy raz tak cieszę się na dekorowanie domu i klimat świąt :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Też nie mogę uwierzyć, że już mamy grudzień, ale bardzo lubię ten przedświąteczny czas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Święta mogą nie być radosne, ale warto zachować kilka tradycji. Moja babcia po śmierci swojej mamy w Wigilię przestała obchodzić Święta. A bardzo szkoda :/ Wiadomo jest to mocno nakręcany okres przez media, sklepy itd. ale wciąż ma swoją magię i to warto celebrować ;)
  Pozdrawiam ♥
  Zapraszam również do mnie.
  Blog ♥
  Instagram

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja bardzo czekałam aż skończy się listopad. Teraz szybko zleci do wiosny ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. So beautiful! This is my favourite time of year. December is such a special month <3
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nadal się zastanawiam jak przystroje swój dom na święta :)

  OdpowiedzUsuń