21 listopada 2021

DAILY CARE SHAMPOO - ELGON

Ponownie na moim blogu coś z firmy Elgon.pl. Mianowicie Mood Daily Care Szampon do codziennej pielęgnacji dla każdego. Więcej w dalszej części notki. Zapraszam serdecznie. 

Szampon Daily Care Elgon do codziennej pielęgnacji włosów z ekstraktem z owocu litchi. Przeznaczony do włosów cienkich, delikatnych, matowych oraz do częstego mycia. Delikatnie oczyszcza włosy, wzmacnia, nawilża oraz ułatwia rozczesywanie.Szampon ma pojemność 400ml i kosztuje około 24 złotych. 

Opakowanie to plastikowa buteleczka zamykana na klik. Ma barwy biało niebieskie, przeważa biały kolor. Bardzo przyjemna szata graficzna, podoba mi się. Łatwe do stosowania, szampon idealnie spływa od początku do końca. Ma taką konsystencję, że nie ma z tym problemu.

Szampon Mood Daily Care jest przezroczysty. Niezbyt gęsty, ale pieni się doskonale. Niewielka ilość wystarczy na umycie włosów. Oczyszcza doskonale. Pachnie delikatnie owocowo. Zapach nie utrzymuje się zbytnio, bowiem odżywka zastosowana po myciu przejmuje to działanie.
Nie ma łupieżu, podrażnień skóry głowy. To jest bardzo ważne dla mnie. Nie działa niekorzystnie na włosy. Wzmacnia je, wygładza i nadaje miękkości. Włosy się nie puszą, doskonale się rozczesują. (Przyznam, że może to być w połączeniu z odżywką, bo po samym użyciu szamponu nie robię tego).
Ma właściwości odżywcze, nie niszczy włosów, końcówki mimo dodatkowej pielęgnacji nie niszczą się po tym szamponie. 
Włosy są lekkie, nie tłuszczą się szybko.  
Jest odpowiednia jakość do moich włosów, które zapuszczam. Nie mam ostatnio problemów w tym. Dbam po prostu odpowiednimi kosmetykami pielęgnacyjnymi. A ten szampon bardzo dużo dobrego robi. 
Od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie baby hair, co niezmiernie cieszy. Liczę, że zimowy czas moje włosy przetrwają na skutecznym odżywianiu, wzmacnianiu. I na wiosnę będę się cieszyć świetną gęstością, długością oraz blaskiem. 
Kondycja moich włosów została oddana w doskonałą pielęgnację. Daily Care Shampoo - Elgon.pl. Bardzo dobrze się stało. 
Znacie ten szampon, jakieś doświadczenie z tą marką? Jestem bardzo ciekawa. 

9 komentarzy

 1. Narobiłaś mi ogromnej ochoty na jego przetestowanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Totalnie nie znam tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. This sounds like a really good product to have on hand! Thank you for sharing your thoughts on it <3
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11/22/2021

  Nie spotkałam się wcześniej z tym szamponem, ale chętnie bym ten produkt przetestowała :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń