26 października 2019

SO CHIC - PŁYNNA POMADKA

SO CHIC - LOVE MATT. Pomadka w płynie. Czy tak właśnie jest niezbędna w kosmetyczce? Czy lepiej darować sobie ten kosmetyk. Kolor ust może być mocno zaakcentowany. Bo jak widać na zdjęciu, nie jest to delikatna barwa. Więcej o pomadce w dalszej części wpisu. Zapraszam serdecznie.
"LOVE MATT Liquid Lipstick to pomadka w płynie pozwalająca uzyskać spektakularny efekt wyraziście matowych ust. Dzięki kremowej konsystencji i wysokiemu stopniowi pigmentacji pomadkę nakłada się gładko jak błyszczyk, zapewniając ultramatowy, kryjący efekt. 
Pomadka w płynie gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby makijaż ust pozostał nieskazitelny. Formuła Long Lasting sprawia, że możesz bezkarnie kraść całusy!!! Przyjemny i delikatny zapach." 
Szminka Love Matt nr 04 Kiss Kiss. Pojemność 5ml, a cena 12,99. 
Pomadka prezentuje się wspaniale. Jest w płynie, a wygląd jej sprawia wrażenie zwykłej szminki. Chodzi mi tu o opakowanie, które na to wskazuje. Trzeba przyznać, że pięknie wygląda. Opakowanie jest plastikowe. Bardzo zgrabne,lekkie, a także przyjemne dla oka. Kolor na pierwszy rzut wydaje się taki soczysty. Ni to różowy, ni to czerwony kolor.
Szminka łatwo się otwiera, nie wylewa się z aplikatora. Konsystencja jest gęsta.  A zapach delikatny, taki kwiatowy. Miło rozprowadza się na ustach, dosyć precyzyjnie i bez trudności. Substancja jest bardzo aksamitna, dlatego usta stają się miękkie. Kolor dość intensywny. Bardzo dobre krycie. Mocna pigmentacja. 
Pielęgnacja ust jak najbardziej. W żaden sposób nie wysusza skóry, nie sprawia dyskomfortu, nie podrażnia. Nie czuć lepkości. Jednak ślady na filiżance zostawia. Trwałość do kilku godzin. 
Kolor bardzo mi się spodobał. Może nie jest do wykończenia porannego makijażu - osobiście z rana nie lubię mocnych i intensywnych kolorów. 
Jednak ta soczystość robi wrażenie. Już mogę przymknąć oko na to, że zostawia ślady. Bo efekt, jaki pozostawia na ustach jest naprawdę świetny.
Love Matt Liquid Lipstick - "Wejdź do Królestwa So Chic". Ja weszłam, a Wy? Do wyboru mamy 12 kolorków, możecie je sprawdzić tutaj. Jeśli jesteście zainteresowane z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

15 komentarzy