6 marca 2024

BUBBLE SHEET MASK - SKINBLISS

Dzisiaj na tapecie bąbelkowa maska oczyszczająca z węglem Bubble Sheet Mask with Charcoal SkinBliss. Jest przeznaczona do wszystkich typów skóry. Jak się sprawdziła? O tym w dalszej części mojej notki. Serdecznie zapraszam. 

Bubble Sheet Mask with Charcoal SkinBliss pieni się po nałożeniu na twarz. Jest w 100% biodegradowalna. Niezastąpiona w dniu wellness. Zabawna i natychmiast skuteczna. Jej zadanie to oczyszczanie. Jakoś kojarzę takie bąbelkowe maseczki niefajnie. To łaskotanie nie jest przyjemne, ale zacznę od początku. Opakowanie jest bardzo ładne. Maseczka dostępna jest w Action za około 4 złote. W środku jest czarna płachta mocno nasączona esencją, która pozostaje jeszcze w opakowaniu. Sprawnie się ją nakłada. Należy jednak się spieszyć w aplikacji tkaniny, bo piana szybko się wytwarza. I wcale nie widać, że ta tkanina jest czarnego koloru. Pianka robiąc się strzela i łaskocze. To jest trochę irytujące. Piana przez jakieś pięć minut zwiększa swoją objętość i to śmiesznie wygląda, zakryła mi usta i zsunęła się na szyję.

Uwierzcie mi, tej piany było dużo dużo więcej. Aż wchodziła mi do nosa  w pewnym momencie. W chwili aplikacji nie czułam wcale zapachu tej maseczki. Nic też mnie nie szczypało, nie drażniło. Przy zmyciu ulotnił się nieprzyjemny zapach, a i okazało, że moja skóra była lekko zaczerwieniona. Oczyszczenia nie zauważyłam. Musiałam ratować skórę nawilżeniem, bo była rumiana i sucha. Generalnie nie dla mnie. Nie polecam. A może u Was się dobrze sprawdziła? Lubicie bąbelkujące maseczki? Dajcie znać. 

4 komentarzy

 1. Nie miałam okazji jej używać, ale bardzo lubię maseczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. myślę, że przypadłaby mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kompletnie nie znam tej marki 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet nie słyszałam o maseczka bąbelkowych. Mam skórę trądzikową, więc taka agresywna maseczka nie dla mnie,z pewnością miałabym zaczerwieniona i podrażniona skórę jak Ty po jej aplikacji. I ta forma na twarzy trochę przeraża 😉 zdecydowanie wolę zwykłe w płachcie maseczki. Dziękuję za test i opis maseczki. Serdecznie pozdrawiam 😘

  OdpowiedzUsuń